Server

Připojte se pomocí IP play.pokeland.cz
Na serveru hraje 2 hráčů.

Discord

 Připojte se s odkazem discord.com/invite/nF72AYN
Na serveru je online uživatelů.
Avatar Avatar Avatar
Vítej na Pokelandu!
Napřed se registruj ve hře, pak můžeš i na web. Vše máme propojené. :)

Avatar Avatar Avatar
Pravidla
Chování v chatu
Vulgární či arogantní vyjadřování není tolerováno. Taktéž ihned trestáme jakýkoli spam, capslockování v chatu apod. Netolerujeme ani "slušné urážení", do AT ani do hráčů se nám prostě nikdo navážet nebude a je mi jedno, že tam nejsou sprostá slova!
Taktéž není dovoleno obcházení trestu například psaním na cedulky apod.
Nedovolujeme taktéž reklamu na jiné servery či šíření nevhodných odkazů.
Zákaz žádání o event, či turnaj je - bráno jako spam. Eventy jsou časté, AT pořádají minimálně jeden event denně.
Není povinností AT řešit cokoli s hráčem ve hře, k tomu slouží primárně discord a facebook. Máme i jinou práci (nastavování a přípravy nového obsahu, řešení technických problémů apod.) než jen zodpovídat všechny dotazy, berte to prosím na vědomí.

Zneužívání chyb
Nezneužívejte chyby ve hře, ať už jsou to chyby hry, módu, či špatně nastavená funkce serveru. Pokud něco takové zjistíte, nahlaste to prosím co nejrychleji komukoliv z AT. Pokud tak neučiníte, je zde i možnost pozdějšího postihu (ban, smazání věcí apod.)
Není dovoleno zakládat si další účty, každý hráč může mít pouze jeden.
Není dovoleno vytvářet si plošiny za účelem získání výhody při spawnování pokémonů (hlavně v oceánech apod.).

Úpravy herního klienta a fair play
Není povoleno přidávat do modpacku další módy bez souhlasu AT, můžete za to dostat ban. Pro jistotu si napřed založ ticket.
Je přísně zakázáno používat jakékoliv prostředky, které skrývají nebo mění reálné informace o připojovaném hráči. Zneužívání dynamické (proměnlivé) IP adresy či například VPN za účelem porušování pravidel bude trestáno.
Taktéž je zakázáno používát externí software k podvádění jako například autoclickery apod. Stejně tak není dovoleno zneužívat jakýkoli hardware nežádoucím způsobem k obohacení se.
Není dovoleno "vyžírat" pokémony ostatním hráčům, například kempením v oblasti cizích claimů či využívat pauzy kdy jiný hráč čeká než mu někdo donese pokebally apod.

Griefing a ničení krajiny
Je zakázáno ničit cizí stavby přestože nejsou zaclaimované. Pokud se zjistí, že někdo úmyslně ničil cizí stavby, tak obdrží ban a to bez výjimky. Dále se nedoporučuje nadbytečně ničit krajinu (vydolování pouští, zničení celého lesa apod.), taktéž za to hrozí ban. Specificky není dovoleno kácet stromy ani nějak více ničit bloky v Ultraspace světě.

Stavění v blízkosti ostatních hráčů
Nestav ani nedělej claim v blízkosti cizích staveb/pozemku bez souhlasu majitele, dodržuj odstup alespoň 100 bloků.

Diskuze o chodu serveru, modpacku apod.
Je přísně zakázáno ve hře diskutovat o chodu serveru či modpacku a rozebírat chování členů AT apod. - každý si zaslouží respekt a ve hře pro to není místo. Veškeré problémy, návrhy či stížnosti postujte na discord, kde se k tomu mohou vyjádřit i ostatní. Rozebírání těchto témat ve hře bude trestáno. 
Je zakázáno lhát adminům či jiným osobám pověřeným vedením serveru. Za lhaní se bere také šíření neplatných nebo lživých informací o serveru nebo členech admin teamu.
Druh a výše trestů je plně v kompetenci AT a nelze o tom diskutovat, odvolat se můžete pouze u majitele serveru a jeho slovo je konečné.

Ztráta itemů a pokémonů
Nemáme jak zjistit kdo co měl a hlavně co s tím udělal. Z tohoto důvodu nevracíme ztracené věci ani pokémony - ani při krádeži, bugu serveru apod. - vyjímky pouze možné pokud má hráč jasný důkaz, svědectví jiného hráče se ovšem jako důkaz nepočítá.

Neznalost pravidel
Neznalost pravidel neomlouvá a to za žádných podmínek.
Hráč je povinen nahlásit konání jiného hráče, pokud je v rozporu se zde uvedenými pravidly. Pokud tak neučiní a bude to prokázáno, bude mu udělen trest stejně jako hráči, který pravidla porušil.Je zakázáno hledat chyby (mezery) v pravidlech. Využívání těchto chyb (mezer) je přísně zakázáno a trestá se banem.

Zakázané předměty
Seznam najdete ve hře pomocí příkazu /banneditems

Majitel serveru jakožto vlastník si nárokuje právo smazat kohokoliv ze serveru bez udání důvodu v případě, že daný hráč aktivně porušuje pravidla, chová se nevhodně, nebo provádí jiné nekalosti apod. V případě, že k tomuto kroku dojde, majitel serveru není nijak povinen vykazovat informace a nelze se nijak odvolat, jelikož se jedná o jeho server a osobní rozhodnutí.

Dodatek ohledně prodejů
Při prodeji jakýmkoli způsobem (příkaz /trade, přeposílání money, apod) je zakázáno prodávat/vyměňovat pokémony za menší hodnotu než je minimální stanovená v GTS.
GTS se řídí následujícím vzorcem:
* základní cena každého pokémona: 1000
* hidden abilita: +50k
* 31 ivs ve statu: +4k (ivs pod 30 se neřeší)
* legenda: +75k
* shiny: +5k

Příklady výpočtu:
Legendární shiny mewtwo s 3x31 ivs - 1000+75k+5k+3x4k = 93k
Full ivs magikarp s HA - 1000+50k+6x4k=75k

Hráče je povinen zjistit si hodnotu pokémona pomocí GTS než ho komukoli nabídne. To platí i v případě vajec. 
HA pokémona s unbreedem můžete nabízet o 30k levněji (= za unbreed HA +20k k základu).
Darovat pokémona kámošovi můžete ale musí to být bez protihodnoty a pouze občasně, masivní prodej půlce serveru s komentářem "jsou to kamarádi" bude trestán.
Pamatujte, že prodej řešíme kvůli tomu aby server nebyl za chvíli plný top pokémonů a byla tak zachována kompetitivnost a smysl hraní. Doufám, že jako hráči máte dostatek rozumu a nebudete furt něco někomu dávat, jste sami proti sobě.

Dodatek ohledně trestů
Druh a výše trestu je plně v kompetenci AT. Za třetí a každý další warn je automaticky ban na 2 dny - to ale neznamená, že nemůžeme dát ban rovnou (ano už se tu objevily tací co se tomu diví a myslí si že dvakrát budou půlhodiny spamovat než je někdo potrestá). 
Odvolat se můžete pouze u vedení (Vaniron, Steedr) a pouze prostřednictvím ticketu na discordu.
Pokud nemáte ověřený discord tak smůla, pokud za vás bude spamovat kamarád tak smůla, pokud napíšete půlce AT do soukromých zpráv tak stejně smůla a pokud budete dělat ze sebe debila že o ničem nevíte tak opět smůla.

Dodatek ohledně řešení problémů/unbanů/návrhů
Návrhy a problémy se řeší výhradně přes ticket systém na discordu. Porušení tohoto pravidle povede k odstranění příspěvku a to i bez varování předem, případně k banu na discordu/ve hře. Taktéž bude ihned trestáno jakékoli polemizování o rozhodnutí AT, pokud návrh/unban/problém zamítnu a zavřu ticket tak je to konečná a dál to se o tom nehodlám bavit.

Dodatek ohledně ingame skinů a jmen
Není dovoleno používat skiny obsahující či připomínající náboženskou, politickou či jinak nevhodnou tématiku. Taktéž není dovoleno používat nicky či názvy pokémonů s tímto obsahem. Rozhodnutí co je a co není okay je v plně kompetenci AT, nerespektování se trestá banem. Rozhodující slovo má jako vždy hlavní vedení (Vaniron a Steedr). V případě potřeba #zaloz_ticket🎫.

Dodatek ohledně giveaways
Není možno převádět výhry na jiný nick/hráče. Pokud máte GOLD a vyhrajete SILVER tak vám bude GOLD automaticky prodloužen o polovinu vyhrané doby.
V případě, že vyhraje hráč kterej ani nehraje a neplánuje hrát na našem serveru tak místo výhry obdrží ban na discord - nevidím důvod se do soutěže vůbec hlásit když nehrajete, akorát mi pak přiděláváte práci.