Server

Připojte se pomocí IP play.pokeland.cz
Na serveru hraje 4 hráčů.

Discord

Připojte se s odkazem discord.com/invite/nF72AYN
Na serveru je online uživatelů.
Vítej na Pokelandu!
Napřed se registruj ve hře, pak můžeš i na web. Vše máme propojené. :)

KematianCZ
Hráč

1 příspěvků
1 témat

Discord: Kematian#1260
IGN: KematianCZ
před 5 měsíci

Zdravím, hodně hráčů by si přálo do eventů zapojit více akce s pokémony, místo neustálého parkouru a podobně, proto jsem se rozhodl založit toto téma kde můžete vkládat své nápady, nemusí to být přesný popis eventu do písmene, ale třeba jen návrh co by se tam mělo dělat.

Prosím vkládat pouze nápady na eventy, nechci tu žádný spam věcí mimo. Předem děkuji za vaše návrhy.

StayFreshCZ
Hráč

2 příspěvků
0 témat

IGN: StayFreshCZ
před 5 měsíci

Zdravím. Můj nápad mě napadl nedávno takže to nedokážu říct přesně jak jsem to myslel ale aspoň něco. Dostal jsem nápad, že by se udelala nejaka vesnice a tam by se chodilo za ruznýma lidma, kteří by chtěli něco. Můžou tam být mise ze seriálu co se stalo Ashovi protože Ash souvisí s Pokémonama. Nedávno jsem koukal na Alolu, kde dělali třeba rattaty problém tak by museli zabít třeba 3 rataty a pak bosse nebo jít proti yungoosovi  a pak proti bossove yungoosuv další evolve aby zahnali rataty apd. (museli mít na to 3 pokeše v nejakem levelu) snad mě chápete. Pokud ne, tak jsem schopen to vysvětlit ve voicu. Prostě dát nějaky časti z nejakych serialu do Pokemonu. myslím si že by to mohlo oživit a vživit se do Ashe ( možná to je spíš jako na questy ale nápad dobrý za mě)

Poslední úprava: před 5 měsíci x 1 | x 1

StayFreshCZ
Hráč

2 příspěvků
0 témat

IGN: StayFreshCZ
před 5 měsíci

Dostal jsem další nápad na event. Byla by to ruleta a byly by tam 3 barvy a na zemi by byly ty barvy na zemi a každy by tipoval. Bylo by to random.

Poslední úprava: před 5 měsíci